Бригади Стяжко
Штукатурка Бетонних Стін
Будь-які, навіть самі нові, тільки що збудовані стіни, потребують штукатурки перед декоративними роботами. Перед тим, як наносити фінішне покриття або вибирати колір стін, потрібно забезпечити рівну поверхню. Шпалери, фарба і навіть декоративна штукатурка не будуть виглядати красиво і респектабельно на кривій стіні.
Бетонні стіни є найміцнішими і довговічними в будівництві, їх широко застосовують в будівництві, проте відрізняються вони не тільки своїми позитивними характеристиками, але і нерівними поверхнями. Бетонні стіни майже завжди потрібно штукатурити. Без цього в ремонті не обійтися. Але саме в матеріалі стін і полягає заковика.

Штукатурка бетонних стін необхідна не тільки для того, щоб вирівняти їх. Також вона приховує шви, стики, вибоїни. Шар штукатурки поверх бетонної основи дозволяє значно утеплити приміщення і забезпечити додаткову шумоізоляцію. Багато, щоб прискорити процес ремонту, вирішують не обтяжувати себе оштукатурюванням, а вважають за краще просто відразу використовувати шпаклівку. Але такий метод менш довговічний і дає не такі хороші результати, як штукатурка.
Як Штукатурити Бетонні стіни
Бетонні стіни потрібно підготувати перед штукатуркою, максимально очистити їх від сміття і дрібних нерівностей. Однак потрібно пам'ятати, що навіть після цього бетон залишиться шорстким. Більш того, саме від підготовки стін перед оштукатурюванням залежить і якість результату, і міцність перекриття, і надійність виконуваних функцій.

Штукатурка стін є одним з основних процесів. Це як фундамент будинку. Від якості виконання цього етапу безпосередньо залежить і те, як буде далі протікати ремонт, і те, наскільки довго вам не потрібно буде знову звертатися за допомогою до будівельників.

Штукатурка багато в чому визначає не тільки естетичну сторону ремонту і рівень шумо- і теплоізоляції, але і забезпечує хороший стан самих стін і запобігає їх руйнування.
Штукатурка стін від Бригади Стяжко
Переваги використання Штукатурки в ремонті
Переваги використання штукатурки в ремонті:

- Штукатурка захищає від вологи;
- Штукатурка володіє паропроникністю, за рахунок чого стіни не "пітніють", не псуються і не мають сприятливе середовище для розвитку бактерій і грибків;
- Штукатурка надійна, її складно пошкодити;
- Поверх штукатурки можна кріпити важкі конструкції, меблі та техніку. Інші матеріали не витримують такого навантаження;
- Штукатурка відрізняється низькою вартістю;
- Штукатурка забезпечує якісну ізоляцію від шуму і холоду;
- Штукатурка витримує перепади температури;
- Штукатурка легко наноситься і добре маскує недоліки стін.

Штукатурка - це один з початкових етапів ремонту. Тому вкрай важливо виконати все правильно. Не економте на даному процесі. У Мережі досить відеоуроків про те, як виконати штукатурку своїми руками. Але не володіючи навиками і досвідом ви легко можете зіпсувати штукатурку або не помітити важливі нюанси. Тому краще звернутися до наших фахівців і забезпечити собі якісний і довговічний ремонт.

До того ж, існує ще більш легкий і швидкий спосіб нанесення штукатурки - машинний. Він дозволяє нанести штукатурку максимально швидко і рівномірно, виключає фактор людської помилки і в цілому робить ремонт набагато швидшим і доступним. Для машинного способу нанесення штукатурки потрібне спеціальне обладнання, яке також є у наших майстрів.
Замов Штукатурку Стін У Професіоналів
Процес оштукатурення бетонних стін можна назвати швидким або легким. Він таїть в собі певні нюанси, які потрібно враховувати і знати, перш ніж приступати до роботи.
Тому, якщо ви бажаєте рівні і теплі стіни назавжди - звертайтесь до Бригади Стяжко.

Це варто того, щоб не ризикувати своїм благополуччям і умовами хорошого життя, і замовити ремонт у нас на сайті!