Бригади Стяжко
Вкладання бруківки та тротуарної плитки
Вкладання бруківки як спосіб створення надійного твердого покриття відоме з давніх часів. Фрагменти дороги з каменю, облаштовані ледве чи 100 років тому, подекуди й зараз є у віддалених районах. Цей вид мощення довів свою витривалість, а нові технології та матеріали вивели бруківку на якісно новий рівень. Бригади Стяжко, що протягом 13 років вкладають бруківку у Хмельницькому, напрацювали величезний досвід у роботі з різними формами та конфігурацією тротуарів.
Особливості сучасної бруківки
Фігурні елементи мощення, або плити ФЕМ, мають прекрасні експлуатаційні характеристики. До них належать:

  • висока міцність. У залежності від товщини вкладання бруківки можливе навіть на ділянках з великим навантаженням.

  • довговічність та тривале збереження кольору;

  • можливість переукладання одних і тих же елементів у разі необхідності доступу до підземних комунікацій;

  • поелементне відновлення пошкоджених ділянок із збереженням геометрії загального рисунку.

Компанія "Бригади Стяжко" виконує вкладання бруківки Хмельницький на рельєфах різної складності, облаштовуємо сходинки, пандуси, бордюри, декоративні малюнки. У будь-якому випадку забезпечуємо рівну поверхню, влаштовуємо дренаж для відведення дощових вод, талого снігу тощо.

Бруковане покриття не вимагає догляду. За бажанням, кілька разів на рік його можна мити із додаванням мийних засобів, для видалення висолів, плям від машинного мастила тощо.


Вкладання бруківки біля приватного будинку у Хмельницькому
Де застосовують укладання тротуарної плитки
Бруківка немає суттєвих обмежень щодо застосування. Слід лише правильно вибирати матеріал та товщину. На ділянках, що постійно піддаються навантаженню (території складів, під'їзних шляхів, великих парковок), рекомендуємо ставити гранітну костку, або ФЕМ товщиною не менше 60 мм.

Тротуари, прибудинкові майданчики, садові та паркові доріжки оформлюють плиткою товщиною 40 мм.

Екологічність бруківки дозволяє використовувати її на пришкільних територіях та майданчиках.

Різноманітна кольорова гама, фактура поверхні, форма елементів - це засоби для створення унікального дизайну. Досвід наших майстрів дозволяє виконувати естетично привабливе покриття, комбінуючи бруківку, тротуарну плитку різного кольору та величини.
Чому вигідно укладати бруківку?
Економічні розрахунки показують, що витрати на придбання та укладання тротуарної плитки значно нижчі, ніж на облаштування асфальтобетонного покриття. Всі роботи виконуються без застосування спецтехніки, з мінімальним набором інструментів.

Важливий фактор - можливість відновлення поверхні без особливих труднощів, якщо воно з тих чи інших причин було демонтоване, або пошкоджене. Жоден інший спосіб не допускає повторного використання того самого матеріалу.

Професійне вкладання бруківки може відбуватись поетапно, не перешкоджаючи руху на парковці чи прибудинковій території.
Основа для мощення тротуарів: бетон, щебінь чи відсів?
При укладанні плитки найчастіше застосовують пісок та щебінь. Це недорого, матеріали є широко поширеними та доступними.

Використання відсіву - теж досить популярний спосіб формування основи. Обидва способи підходять для мало навантажених ділянок: дворів приватних будинків, прогулянкових алей, тротуарів.

Бетонування під бруківку слід робити там, де очікується великий трафік: парковка біля супермаркету, територія логістичних складів тощо. Бетонна подушка відіграє роль розподілювача навантаження, вона запобігає просіданню ґрунту і руйнуванню покриття.
Як розрахувати витрати на вкладання бруківки?
Найпростіший спосіб дізнатись ціну укладання тротуарної плитки - зателефонувати до компанії "Бригади Стяжко" та запросити спеціаліста на безкоштовний замір.

Досвідчений майстер порекомендує:

  • тип основи під бруківку;

  • розкаже про характеристики основного матеріалу;

  • допоможе вибрати якісну бруківку;

  • з'ясує особливості рельєфу та властивості ґрунтів.

На підставі обстеження території та виконання замірів ми обчислимо кошторис робіт, залежно від обраного типу бруківки. У процесі погодження досягаємо консенсусу та фіксуємо обумовлену ціну.

Роботи з вкладання бруківки у Хмельницькому виконуємо під ключ, починаючи від закупівлі та доставки матеріалів. Закінчуємо повністю готовим до експлуатації покриттям, включно з монтажем основи, дренажем, художнім мощенням.

Залиште заявку на сайті, та чекайте зворотнього дзвінка у найближчий час. Або зателефонуйте 097-811-66-06, якщо маєте додаткові питання.