fbpx
Головна » Бетонна підлога з топінгом

Бетонна підлога
з топінгом

Топінг – це тонкий захисний шар товщиною до 5 мм, який утворюється в бетонній підлозі завдяки нанесенню спеціальних речовин. Міцність топінгу суттєво вища, ніж основного шару підлоги. Оброблена поверхня не кришиться, має підвищену стійкість до ударів.

Топінг наноситься на свіжопокладену, ще вологу бетонну підлогу. Матеріал втирають у поверхню, де він взаємодіє зі складниками бетону, та утворює тонкий але дуже міцний шар на поверхні вашої підлоги, і цим самим продовжує термін експлуатації на 15-20 років.

Бетонну підлогу з топінгом можна використовувати у вологих приміщеннях, а також у закладах з високими санітарно-гігієнічними вимогами, у тому числі до пилоутворення. Топінг перешкоджає утворенню пилу та проникненню вологи у бетон.

Високі експлуатаційні характеристики бетонних підлог і відносна невелика їхня вартість є найбільш очевидними перевагами. Це пояснює чому вони стали такими популярними.

Двадцять років тому термін “промислова підлога” був нікому не відомий. Але з часом ця назва стала дуже широко вживана, тому що асоціюється з образом міцної бетонної підлоги.

За чотирнадцять років маємо великий досвід як підібрати бетонну підлогу під експлуатаційні характеристики клієнта. За рахунок оптимального рішення допомагаємо зберегти для кошти.

Заразом довговічність та відносна дешевизна бетонних підлог з топпінгом є очевидними перевагами при заливанні складських приміщень, багатьох видів виробничих цехів, гаражів тощо.

“Бригади Стяжко”, маючи значний досвід та необхідне обладнання, виконають якісну, технологічно правильну бетонну підлогу з топпінгом. Водночас, якщо ми зрозуміємо невідповідність цього покриття умовам вашого приміщення, готові запропонувати інші види промислової підлоги: полімерну чи з полірованого бетону.

Наші об'єкти

Безкоштовна консультація та замір

Ту даун

Міста в яких ми працюємо

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact Us

Введіть текст заголовка

Безкоштовна
консультація та замір

  Безкоштовна
  консультація та замір

   Бесплатная
   консультация и замер

    Безкоштовна
    консультація та замір