Промислові бетонні
підлоги у Житомирі

Від 100 м²

БЕТОННІ ПІДЛОГИ

будь-якої складності

Краще один раз побачити

Подивитись

Промислову підлогу в Житомирі виконують фахівці Бригади Стяжко, будівельники з понад 14-річним досвідом роботи. Щороку наші працівники вкладають до 100 тисяч кв.м. промислових підлог у найрізноманітніших умовах: на СТО, в цехах, торговельних залах, офісних та складських приміщеннях. Щоб замовити послугу, достатньо лише зателефонувати, та домовитись про виїзд фахівця на заміри.

Види бетонної підлоги та їх застосування

Наливні підлоги розрізняють за призначенням та типом матеріалу, основною складовою якого є бетонна суміш. Залежно від умов подальшої експлуатації, промислова підлога може бути:

 • армованою;
 • з фіброармуванням;
 • полімерною;
 • з топінгом.

Армування металевою арматурою застосовують у приміщеннях зі значними механічними навантаженнями. Додатково можна зміцнювати поверхню тим чи іншим видом топінгу, для надання привабливого зовнішнього вигляду, зменшення пилоутворення, зниження статики тощо.
Полімерні наливні підлоги виготовляють з метою досягнення високої хімічної стійкості та стійкості до будь-яких видів забруднень. Так, наприклад, епоксидна підлога не боїться впливу лугів, кислот та більшості органічних розчинників. Її застосовують у виробничих цехах з високою ймовірністю потрапляння агресивних речовин.
Метилметакрилатне покриття має особливу витривалість до впливу погодних факторів: опадів, низьких та високих температур. Цей тип наливної підлоги може бути використаний у неопалюваних приміщеннях та навіть на відкритих ділянках виробничих майданчиків.

Як відбувається укладання наливної підлоги

Для виготовлення бетонних підлог Бригади Стяжко використовують власну техніку. Ми маємо кілька бригад з досвідчених майстрів, які оперативно та якісно виконують весь цикл робіт:

 • планування ґрунту чи основи в приміщенні
 • підсипку і трамбування щебенем;
 • армування, гідроізоляцію, водовідведення;
 • прийняття бетонної суміші, її розрівнювання та шліфування;
 • влаштування усадочних швів та їх герметизацію.

Тип бетонної підлоги визначаємо залежно від технічного завдання. Всі питання узгоджуємо у процесі перемовин. Ціна роботи фіксується до моменту її завершення.
Зателефонуйте нам, щоб домовитись про безкоштовний виїзд майстра, та отримати детальну консультацію з влаштування промислової підлоги у Житомирі.

Безкоштовна консультація

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться
з Вами протягом 15 хвилин

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

  Замовити дзвінок

  Галерея

  Переваги бетонних підлог

  Дізнатись ціну

  Залиште заявку, ми зателефонуємо протягом 15 хвилин.

   Бригади Стяжко влаштовує промислові бетонні підлоги у містах Житомирської області: Житомир, Новоград-Волинський, Бердичів, Коростишів, Малин, Коростень, Овруч, Олевськ, Радомишль, Баранівка, Чуднів, Любар, Романів, Ружин, Андрушівка, Брусилів.