fbpx
Головна » Про компанію

Бригади Стяжко


– 14 років на будівельному ринку України
– Досвідчений персонал​
– Вся необхідна техніка

Про компанію

Бригади Стяжко є будівельною компанією, яка професійно займається влаштуванням високоміцних промислових бетонних підлог. Створення довговічного та надійного підлогового покриття є одним з пріоритетних напрямків нашої компанії. Промислові підлоги, зокрема бетонні, відповідають всім вимогам до підлогових покриттів в умовах промислових навантажень. Завдяки цьому вони набули великої популярності в сучасному будівельному світі.

Основні напрямки нашої діяльності:

– влаштування всіх різновидів сучасних промислових підлог

– вкладання бетонних доріг

– механізована штукатурка стін

– напівсуха стяжка підлоги

– бетонні роботи

– укладання бруківки

Ми стрімко і впевнено розвиваємось на будівельному ринку України. Понад 14 років ми працюємо у будівельній галузі, постійно відстежуючи всі найновіші тенденції у галузі будівництва. Ми працюємо не тільки на території Хмельницької області, але й по всій Україні: Київській, Житомирській, Вінницькій, Тернопільській, Рівненській, Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій областях. Великий досвід роботи та індивідуальний підхід до кожного клієнта сформував високу ступінь довіри до нашої компанії.

Ми докладаємо багато зусиль для вдосконалення нашої будівельної стратегії. За час перебування на будівельному ринку наша компанія набула великого досвіду ведення робіт, створила сучасну технічну базу. Використання професійного обладнання для укладання промислових підлог і стяжки таких світових лідерів будівельної техніки як “Bartell”, “STOW”, “Putzmeister” і застосування новітніх технологій дозволяють нам вкладати великі площі промислових покриттів в рекордні терміни. Наші працівники можуть якісно укласти до 800 м2 на добу, а при необхідності – до 1000 м2 за добу.

Найсучасніше обладнання, високий професіоналізм, прогресивні способи роботи з новітніми матеріалами дозволяють нашій компанії працювати відповідно до європейських стандартів. Серед наших клієнтів такі компанії як: “BMW”, “Mercedes Benz”, “Нова Пошта”, “Оболонь”, “Агробізнес”, “Епіцентр”, “ВікноПлюс”, “Технооптторг”, ТОВ “Ліга Буд Центр”, ТРЦ “WOODMALL”, ТД “Вацак”, ЖБК “Квартал”, “Ранкове”, “Срібні озера”, “Парадіз”, “Приозерний”, ОК ЖК “Олімпійський” та інші.

Колектив компанії складається з висококваліфікованих робітників, закоханих у свою справу. Довіра, цілеспрямованість, наполегливість – якості, що дозволяють нам впевнено та натхненно робити нашу справу. Працюючи з нашою компанією ви можете бути впевненими у чудовому результаті.

14 років

Більше 14 років на будівельному ринку України

600 000+ м²

Укладено промислової бетонної

35 майстрів

Більше 35 майстірв з укладання бетонних підлог

17 од. техніки

Одиниці техніки для виконання бетонних підлог та бетонних робіт

Чому саме Ми?

Бригади Стяжко – Компанія яка цінує кожного свого Клієнта, тому гарантуємо високу якість робіт, матеріалів та сервісу!

Наша Місія

Ми піклуємось про зручність, економічність і комфорт наших клієнтів, при влаштуванні їх домашніх та виробничих приміщень.

Наші клієнти

Нова пошта
анросервіс
Парадис
Фокстрот
Вікна плюс
Мітсубісі
Чота страшое
Мерседес
Квартал
Океан
Вацак
Тойота

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact Us

Введіть текст заголовка

Безкоштовна
консультація та замір

    Бесплатная
    консультация и замер

      Безкоштовна
      консультація та замір