Бригади Стяжко
Безкоштовна консультація та замір
Оберіть послугу
Надсилаючи заявку Ви погоджуєтесь із політикою обробки персональних даних
Наливні підлоги є один з найбільш поширених видів тонкошарової бетонної підлоги. Товщина наливних підлог сягає від 5 мм до 5 см. Вони заливаються на бетонну основу тонким шаром. Досить часто вони застосовуються коли рівень підлоги немає можливості підняти на 10 см вище, саме у цих випадках є найбільш ідеальним рішенням. Наливні підлоги також відмінно витримують високі навантаження, але одним з мінусів даної технології є дорога вартість розчинів в порівнянні з класичними бетонними підлогами.

Місця застосування наливних підлог. До таких належать:
  • виробничі цехи харчових підприємств;
  • фармацевтичні компанії;
  • медичні заклади;
  • навчальні та громадські заклади.

Цією сферою застосування наливних підлог не обмежується. Скрізь, де необхідно отримати естетичне та високоміцне покриття, стійке до механічних навантажень, можна робити наливні підлоги. Торгівельні центри, розважальні та спортивні заклади, СТО та автомийки, термінали і паркінги - ось неповний перелік установ, де буде доцільно вкладати наливні підлоги.

Компанія "Бригади Стяжко", використовуючи роками перевірені матеріали на базі поліуретанових, епоксидних, метилметакрилатних компонентів, виконує повний цикл робіт з облаштування наливних підлог. Гарантуємо міцність, витривалість, та привабливий вигляд.

Наші об'єкти

Безкоштовна консультація та замір
БЕЗКОШТОВНА консультація та замір
Наш спеціаліст зателефонує Вам, та надасть всю інформацію
Надсилаючи заявку Ви погоджуєтесь із політикою обробки персональних даних

Виконуємо бетонні підлоги в містах

Тернопіль
Чернівці
Київ
Житомир
Івано-Франківськ
Львів
Луцьк
Рівне
Полтава
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Запоріжжя
Одеса