fbpx
Головна » Наливні підлоги

Наливні
підлоги

Наливні підлоги є одним зі способів отримати міцне, довговічне та естетично привабливе покриття. По суті, це фінішна обробка заздалегідь підготовленої бетонної основи. Товщина наливних підлог становить від 5 мм до 3-5 см, тобто це тонкошарове покриття.

Його використовують для ідеального вирівнювання поверхні, яку в майбутньому не планують покривати декоративним настилом на кшталт лінолеуму чи ламінату.

Головні відмінності наливної підлоги:

 • склад суміші;
 • консистенція;
 • товщина.

На відміну від інших типів основ на базі цементу, розчин для наливної підлоги має вигляд рідкої емульсії, яка вільно розтікається по поверхні, заповнюючи всю площину. Через цю властивість наливні підлоги іноді називають самовирівнювальними, оскільки в силу законів фізики рідка субстанція утворить ідеальну горизонтальну поверхню.


Особливості технології наливної підлоги

Перед нанесенням суміші для наливної підлоги необхідно перевірити основу та загерметизувати всі отвори, які можуть спричинити протікання вологи на нижні поверхи.

Дуже важливим фактором, який впливає на міцність отриманої поверхні, є підготовка основи. Її ретельно очищають, навіть пилососять, щоб часточки пилу не завадили якісному зчепленню наливної підлоги з основою.

Наступний етап — ґрунтування поверхні. Воно необхідне, щоб отримати краще прилипання наливної підлоги та запобігти її відшаруванню.

Приготування суміші відбувається безпосередньо перед її використанням. У тих випадках, коли використовують каталізатори затвердіння, термін використання готової емульсії становить 20-30 хвилин.

Готову суміш для наливної підлоги наносять на основу, просто виливаючи її на поверхню. Щоб уникнути утворення пухирів та пустот, виконують розрівнювання спеціальним шипастим валиком.

Висихання наливної підлоги триває досить довго, до 7 днів на шар товщиною 1 см. Важливо не допускати перепадів температури та вологості в приміщенні до повного висихання.


Переваги наливної підлоги:

 1. Простота нанесення
 2. Міцність
 3. Довговічність
 4. Естетичність
 5. Легке прибирання

Де застосовують наливні підлоги?

Суміші для наливних підлог доповнюють різними наповнювачами та речовинами, здатними надати певних властивостей. До таких можна віднести пластифікатори, каталізатори, барвники, полімерні добавки.

Кольорові наливні підлоги широко використовують в комерційних закладах, оскільки вони здатні витримувати високе динамічне навантаження, а також є частиною архітектурно-дизайнерського задуму.

Наливну підлогу з додаванням полімерів використовують там, де необхідно досягти високого ступеня чистоти та стійкості до хімічних впливів; це можуть бути:

 • харчові виробництва;
 • фармацевтична промисловість;
 • автомийки та майстерні;
 • пасажирські термінали;
 • медичні установи.

Ціна наливної підлоги залежить від складу та товщини шару, який визначається по маяках. У вартість робіт враховуються всі підготовчі етапи та доставлення матеріалів.

Наші об'єкти

Безкоштовна консультація та замір

Ту даун

Виконуємо наливні підлоги в містах

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact Us

Введіть текст заголовка

Безкоштовна
консультація та замір

  Безкоштовна
  консультація та замір

   Бесплатная
   консультация и замер

    Безкоштовна
    консультація та замір