Промислові бетонні
підлоги у Чернівцях

Від 100 м²

БЕТОННІ ПІДЛОГИ

будь-якої складності

Краще один раз побачити

Подивитись

14-річний досвід Бригади Стяжко в укладанні промислової підлоги є свідченням високої якості роботи. Тисячі замовників по всій Україні вже переконались у цьому.
Бетонування виробничих майданчиків — один з головних видів діяльності компанії. Наші майстри виконують надійні підлоги:

 • з топінгом;
 • наливні;
 • полімерні (епоксидні, поліуретанові тощо);
 • фібробетонні;
 • армовані;
 • для підприємств різних галузей.

Ми ставимо перед собою задачу створити надійну, довговічну основу для виробничої діяльності залежно від вимог конкретної галузі та особливостей підприємства. Наші наливні підлоги служать десятками років без жодних ознак зносу, та відповідають всім вимогам щодо безпеки, міцності та стійкості до агресивних середовищ.
Фахівці Бригади Стяжко, перш ніж приступити до укладання бетону, ретельно вивчають умови та потреби виробництва. Після цього ми пропонуємо оптимальний вид бетонної наливної підлоги, який задовольняє всім вимогам.


Найважливіші чинники, які потрібно враховувати при виборі типу промислових підлог

Кожне виробниче підприємство має ті чи інші особливості. Для машинобудівної галузі головна вимога — механічна та вібраційна стійкість, мінімум пилу. У цьому разі доцільно застосувати армовану підлогу або фібробетон.
На фабриках легкої промисловості важливо, щоб підлога не накопичувала статичний заряд та легко очищалась. Ми пропонуємо полімерні покриття.
У харчовій, фармацевтичній, біотехнологічній галузях звертаємо особливу увагу на дотримання гігієнічних стандартів. Задля цього використовуються поліуретанові покриття, або топінги.
В хімічній галузі є доцільним використання епоксидних бетонних підлог, оскільки вони мають високу стійкість до впливу кислот, лугів, органічних розчинників та агресивних середовищ.
Промислові підлоги на транспортних підприємствах, у гаражах, паркінгах, на СТО мусять витримувати великовагові навантаження, не руйнуватись під дією мастила чи палива, не боятись перепадів температури та погодних впливів. Для цього найкраще підходить метиметакрилатний бетон.


Укладання промислових підлог включає декілька етапів. З них є ряд підготовчих — це виїзд на заміри, консультації щодо типу підлоги, складання кошторису.
Після підписання угоди ціна не змінюється до моменту здачі готової підлоги замовнику!

На укладанні промислових підлог задіяно декілька бригад, оснащених професійною технікою. Ми працюємо оперативно та професійно:

 • готуємо основу, за потреби здійснюємо планування грунту;
 • влаштовуємо каркас з арматури та гідроізоляцію;
 • приймаємо бетон та розрівнюємо його на всій площі;
 • робимо демпферні шви, герметизуємо їх;
 • наносимо топінг або інший вид захисного покриття.

Наші майстри ретельно дотримуються технологічних вимог. Гарантуємо тривалий термін експлуатації!
Для замовлення бетонної підлоги в Чернівцях зателефонуйте, напишіть нам, або замовте зворотній дзвінок!

Безкоштовна консультація

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться
з Вами протягом 15 хвилин

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

  Замовити дзвінок

  Галерея

  Переваги бетонних підлог

  Дізнатись ціну

  Залиште заявку, ми зателефонуємо протягом 15 хвилин.

   Бригади Стяжко влаштовує промислові бетонні підлоги у містах Чернівецької області: Чернівці, Сторожинець, Новоселиця, Сокиряни, Хотин, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Герца.