fbpx
Головна » Укладання бруківки

Укладання
бруківки

Укладання бруківки як спосіб створення надійного твердого покриття відоме з давніх часів. Фрагменти дороги з каменю, облаштовані ледве чи 100 років тому, подекуди й зараз є у віддалених районах. Цей вид мощення довів свою витривалість, а нові технології та матеріали вивели бруківку на якісно новий рівень. Бригади Стяжко, протягом 13 років вкладають бруківку у Хмельницькому та області, напрацювали величезний досвід у роботі з різними формами та конфігурацією тротуарів.

Укладання бруківки

Особливості сучасної бруківки

Фігурні елементи мощення, або плити ФЕМ, мають прекрасні експлуатаційні характеристики. До них належать: висока міцність. У залежності від товщини вкладання бруківки можливе навіть на ділянках з великим навантаженням.

 • довговічність та тривале збереження кольору;
 • можливість переукладання одних і тих же елементів у разі необхідності доступу до підземних комунікацій;
 • поелементне відновлення пошкоджених ділянок із збереженням геометрії загального візерунку.

Компанія “Бригади Стяжко” виконує укладання бруківки у Хмельницькому на рельєфах різної складності, облаштовуємо сходинки, пандуси, декоративні малюнки. Встановлення різних типів бордюрів. У будь-якому випадку забезпечуємо рівну поверхню, влаштовуємо дренаж для відведення дощових вод, талого снігу тощо. Бруковане покриття не потребує особливого догляду. За бажанням, кілька разів на рік його можна мити із додаванням миючих засобів, для видалення висолів, плям від машинного мастила тощо.

Де застосовується стяжка

Доріжки

Для створення пішохідних доріжок, майданчиків, бруківка укладається на основу з прошарків щебеню різних фракцій та відсіву.

Укладання бруківки зразок

Паркувальні місця

Якщо це територія для проїзду легкового транспорту, або ж це гараж або місце стоянки, то в такому випадку Бруківку укладають на шар основи з щебеню товщиною 15-20 см.

Тротуарні розмежування з бруківки

Відмостки

Відмостка з бруківки надає гарний естетичний вигляд навколо будинку, також слугує як практична доріжка навколо будівлі.

Відмостка з бруківки

Майданчики

Тротуарна плитка один з найпопулярніших та надійніших способів облаштування зони відпочинку, простір біля магазинів, будинків, альтанок.

Альтанк з бруківкою

Сходи

Сходи з бруківки мають гарний естетичний вигляд та довгий термін експлуатації.

Бруківка на приватному подвіррі

Водовідводи

Жолоб монтується щоб забезпечити водовідвід, його установка проводиться під нахилом.

Водостоки із бруківки

Бруківка немає суттєвих обмежень щодо застосування. Слід правильно підготувати основу та обрати товщину бруківки відповідно до навантаження. На ділянках, що постійно піддаються навантаженню (території складів, під’їзних шляхів, великих парковок), рекомендуємо укладати бруківку товщиною не менше 60 мм.

Тротуари, прибудинкові майданчики, садові та паркові доріжки оформлюють плиткою товщиною 40 мм. Екологічність бруківки дозволяє використовувати її на пришкільних територіях та майданчиках.

Різноманітна кольорова гама, фактура поверхні, форма елементів – це засоби для створення унікального дизайну. Досвід наших майстрів дозволяє виконувати естетично привабливе покриття, комбінуючи тротуарну плитку різного типу, кольору та величини.

Переваги тротуарної плитки

Економічність

Можливість швидкої заміни

Стійкість до тріщін

Екологічність

Морозостійкість

Міцність та довговічність

Економічні розрахунки показують, що витрати на придбання та укладання бруківки значно нижчі, ніж на облаштування асфальтобетонного покриття. Всі роботи виконуються із застосуванням спецтехніки, з усім необхідним набором інструментів.

Важливий фактор – можливість відновлення поверхні без особливих труднощів, якщо воно з тих чи інших причин було демонтоване, або пошкоджене. Жоден інший спосіб не допускає повторного використання того самого матеріалу.

Етапи укладання

1

Проектування

Виконання проекту починаэться з геодезично-вимірювальних робіт, при яких виконується розбиття території та визначення її рівнів.

2

Підготовка площі

Визначається товщина виямки на основі прорахунків висоти основи та товщини бруківки.

3

Профілювання території

Процес вирівнювання і трамбування грунту має велике значення для формування майбутньої поверхні.

4

Влаштування основи

На вибір товщини основи впливають результати досліджень властивостей грунту, на якій вона укладається та навантаження на неї.

5

Обрамлення поверхні

Бордюр слугує для опори бруківки зміцнюючи її края, задає форму та межі території.

6

Підготовка шару підсипки

Незалежно від експлуатаційних навантажень і типу бруківки, товщина підсипки після ущільнення повинна становити не більше п'яти сантиметрів.

7

Укладання бруківки

Після завершення попередніх етапів відбувається укладання бруківки з врахування усіх технологічних процесів та проекту.

8

Виконання швів

Після завершення укладання плитки відбувається заповнення швів. Шви заповнюються сухим піском який розклинює бруківку що служить додатковим захистом від просідання бруківки.

9

Трамбування поверхні

Вимощену поверхню слід додатково ущільнити. Цей процес здійснюють по сухій і чистій бруківці за допомогою вібраційної машини.

Як розрахувати ціну на укладання бруківки?

Найпростіший спосіб дізнатись ціну укладання бруківки чи тротуанрої плитки – зателефонувати до компанії “Бригади Стяжко” та запросити спеціаліста на безкоштовний замір.

Досвідчений майстер порекомендує:

 • яка бруківку краще обрати саме під ваші потреби;
 • з’ясує особливості рельєфу та властивості ґрунтів;
 • оцінить об’єм підготовчих робіт;
 • допоможе обрати схему укладання бруківки;
 • розрахує яка потрібна кількість матеріалів (бруківка, щебінь, пісок, відсів і тд.);
 • прорахує остаточну ціну робіт з укладання бруківки.

На підставі обстеження території та виконання замірів ми обчислимо кошторис робіт, залежно від обраного типу бруківки. У процесі погодження досягаємо консенсусу та фіксуємо обумовлену ціну.

Роботи з вкладання бруківки у Хмельницькому виконуємо під ключ, починаючи від закупівлі та доставки матеріалів. Закінчуємо повністю готовим до експлуатації покриттям, включно з монтажем основи, дренажем, художнім мощенням.

Залиште заявку на сайті, та чекайте зворотнього дзвінка у найближчий час. Або зателефонуйте 097-811-66-06.

Безкоштовна консультація та замір

Залиште свої контактні дані, і менеджер зв'яжеться
з вами в зручний для вас час

Ту даун

Укладаємо бруківку у містах

Красилів

Старокостянтинів

Волочиськ

Меджибож

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact Us

Введіть текст заголовка

Безкоштовна
консультація та замір

  Безкоштовна
  консультація та замір

   Бесплатная
   консультация и замер

    Безкоштовна
    консультація та замір