Промислові бетонні
підлоги у Луцьку

Від 100 м²

БЕТОННІ ПІДЛОГИ

будь-якої складності

Краще один раз побачити

Подивитись

Промислова бетонна підлога — це зовсім не обов’язково підлога у виробничому цеху. Наливні підлоги широко застосовуються у найрізноманітніших приміщеннях, від СТО та паркувальних майданчиків, до магазинів та торговельних центрів. Головне, щоб вона забезпечувала міцність та зовнішній вигляд відповідно до конкретного призначення.

Чим відрізняються різні типи бетонних підлог?

Передусім, при виборі покриття зважають на область застосування. Приміром, для офісних чи комерційних приміщень вибирають підлоги з топінгом. Тонкий полімерний шар надає додаткової міцності, запобігає розшаруванню, а також може слугувати елементом дизайну інтер’єру.

Для виробничих приміщень у Луцьку ми пропонуємо:

 • фібробетонні та армовані підлоги;
 • бетонно-полімерні;
 • епоксидні;
 • метилметакрилатні покриття.

Полімерні добавки вибирають у залежності від особливостей виробництва. Епоксидні поверхні застосовують у приміщеннях з високою ймовірністю потрапляння органічних розчинників, кислот чи лугів, оскільки епоксидна підлога володіє високою стійкістю до агресивних впливів.
Підлогу з метилметакрилату можна робити на відкритих майданчиках, під навісами, у неопалюваних приміщеннях, оскільки вона не боїться ні спеки, ні морозу, ні води, та демонструє відмінну стійкість до пошкоджень.
Наливна підлога з армуванням має підвищену стійкість до механічних навантажень. Тут важливо правильно підібрати армуючі компоненти.

Промислова підлога від А до Я від Бригади Стяжко

Банальне формулювання “повний комплекс робіт з укладання бетонної підлоги у Луцьку” у виконанні Бригади Стяжко наповнюється змістом. Ми насправді робимо всі види робіт щодо укладання наливних підлог, причому робимо це власною технікою та з професійними майстрами. Замовляючи наші послуги, ви отримуєте:

 • виїзд майстра на заміри, консультації, складання кошторису;
 • затвердження технічного завдання та фіксацію ціни;
 • виїмку ґрунту, трамбування, підсипку, вирівнювання основи;
 • вкладання гідроізоляції, армування;
 • прийомка бетону, розрівнювання, шліфування;
 • нанесення топінгу, демпферних швів, герметизація.

У ході роботи за потреби формуємо задані ухили для стоку води, дотримуємось побажань замовника та технічних вимог.
У підсумку, кожен замовник наливної підлоги одержує якісне покриття, стабільну ціну та гарантію на виконані роботи. Це можуть підтвердити наші клієнти з усієї України.

Безкоштовна консультація

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться
з Вами протягом 15 хвилин

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

  Замовити дзвінок

  Галерея

  Переваги бетонних підлог

  Дізнатись ціну

  Залиште заявку, ми зателефонуємо протягом 15 хвилин.

   Бригади Стяжко влаштовує промислові бетонні підлоги та наливні підлоги у містах Волинської області: Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Камінь-Каширський, Горохів, Любомль, Ківерці, Рожище, Шацьк, Турійськ.