Бригади Стяжко
Безкоштовна консультація та замір
Оберіть послугу
Надсилаючи заявку Ви погоджуєтесь із політикою обробки персональних даних
Полімерні підлоги - це загальна назва покриттів, що виготовляються із застосуванням спеціальних штучних матеріалів. За видами їх поділяють на

  • Епоксидні
  • Поліуретанові
  • Поліуретан-цементні
  • Метилметакрилатні

Роботи виконуються із використанням спеціального обладнання та технологій, тому лише досвічені виконавці та підприємства можуть зробити якісну полімерну підлогу.

Всі види полімерних підлог мають прекрасні показники стійкості до навантажень, хімічних впливів, та чудовий зовнішній вигляд. Вони довговічні, зносостійкі, гігієнічні.

Щодо умов експлуатації, то метилметакрилатні полімерні підлоги можна застосовувати навіть на вулиці та в неопалюваних приміщеннях - гаражах, парковках, СТО тощо. Цей матеріал дуже швидко застигає, тому потребує відмінних навичок роботи.

Поліуретанові підлоги стійкі до вібрацій, механічних та хімічних впливів. Ідеально підходять для виробничих приміщень з великою кількістю обладнання.

Епоксидні полімерні підлоги вирізняються стійкістю до хімічно агресивних речовин таких як кислоти, луги і т.д. а також антистатичністю, гідроізоляційними властивостями, стійкістю до дії розчинників.

Кожен із видів має свої переваги та сферу застосування. Компанія "Бригади Стяжко" підбере тип полімерного покриття точно під ваші потреби.

Наші об'єкти

Безкоштовна консультація та замір
БЕЗКОШТОВНА консультація та замір
Наш спеціаліст зателефонує Вам, та надасть всю інформацію
Надсилаючи заявку Ви погоджуєтесь із політикою обробки персональних даних

Виконуємо бетонні підлоги в містах

Тернопіль
Чернівці
Київ
Житомир
Івано-Франківськ
Львів
Луцьк
Рівне
Полтава
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Запоріжжя
Одеса