Промислові бетонні
підлоги в Івано-Франківську

Від 1000 м²

БЕТОННІ ПІДЛОГИ

будь-якої складності

Краще один раз побачити

Подивитись

Промислові бетонні підлоги в Івано-Франківську

А чи знаєте ви, що промислова бетонна підлога, яку укладають Бригади Стяжко, служить десятками років? Цьому вже є фактичне підтвердження, тому що ми працюємо в будівельній галузі понад 14 років. Нами вже зроблено більш як 600 тисяч квадратних метрів наливних підлог різного типу, товщини та призначення. Монолітна підлога — це основа для встановлення устаткування, машин і механізмів. Від її якості залежить тривалість експлуатації всього приміщення, та, значною мірою, організація виробничого процесу.

Чому для різних підприємств потрібні різні підлоги?

Наливна підлога може бути виконана зі звичайного бетону відповідної марки. У випадку приміщень, де немає високих навантажень та особливих вимог до чистоти, стійкості до температур та інших чинників, цього буває цілком достатньо.

Якщо ж мова йде про заклади та підприємства харчової промисловості, фармацевтичні виробництва тощо, слід обирати підлогу з поліуретановим наповнювачем або бетонну підлогу з топінгом. Вони забезпечують легке підтримання необхідної чистоти.

Бригади Стяжко укладають:

 • фібробетонні та армовані підлоги — у приміщеннях, де передбачається високе механічне навантаження (цехи, склади, гаражі, парковки);
 • епоксидну підлогу — на підприємствах хімічної галузі та споріднених з нею, для забезпечення високої стійкості до агресивного середовища, дії кислот, лугів та розчинників;
 • метилметакрилатні наливні підлоги, які можуть бути застосовані навіть на відкритих майданчиках, оскільки не бояться впливу опадів та низьких температур.

Вибір типу полімерної підлоги залежить від умов виробництва та ваших вимог. Фахівці Бригади Стяжко ще у період ознайомлення із технічним завданням та заміру приміщення нададуть всю необхідну інформацію.

Як відбувається укладання бетонної підлоги

Передусім, ми вивчаємо вимоги до приміщення, пропонуємо підхожий варіант та розробляємо кошторис. Після узгодження із замовником ціна фіксується до моменту закінчення робіт. Процес вкладання має кілька стадій:

 • вирівнювання та очищення основи, за потреби здійснюємо виїмку та планування ґрунту;
 • приймання бетону відповідної марки, його розрівнювання;
 • нарізання деформаційних швів;
 • герметизація швів;
 • нанесення топінгу або іншого виду захисного покриття.

Нагадаємо, що для комерційних приміщень наливні підлоги можуть бути виконані відповідно до дизайнерських вимог, у тому числі з додаванням кольору.
Усіх зацікавлених у виготовленні якісної, надійної промислової підлоги в Івано-Франківську просимо телефонувати за вказаним номером, або замовити зворотний зв’язок. Гарантуємо — ви будете абсолютно задоволені нашою співпрацею, як і всі замовники з різних міст України, які вже скористались послугами Бригади Стяжко.

Безкоштовна консультація

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться
з Вами протягом 15 хвилин

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

  Замовити дзвінок

  Галерея

  Переваги бетонних підлог

  Дізнатись ціну

  Залиште заявку, ми зателефонуємо протягом 15 хвилин.

   Бригади Стяжко влаштовує промислові бетонні підлоги у містах Івано-Франківської області: Івано-Франківськ, Долина, Коломия, Калуш, Надвірна, Косів, Городенка, Тлумач, Богородчани, Рогатин, Снятин, Рожнятів, Верховина, Галич, Тисмениця.