Початок штукатурних робіт на новому об’єкті, с. Агрономічне

📣 Ось воно — коли замовник дуже задоволений, то кличе нас знову! В селі Агрономічному на Вінниччині цього разу ми робитимемо штукатурку. Площа стін становить 530 кв.м. 🏘️
👉 Наше відео сьогодні трошки довше, ніж зазвичай. Але це саме той випадок, коли можна спостерігати початок роботи Бригад Стяжко на новому об’єкті.
🏘️ Новий об’єкт у цьому випадку умовне поняття, бо ми вже працювали тут минулого літа; на даху тераси зробили стяжку з дотриманням всіх правил.
Будинок має цікаве нестандартне планування, що трохи збільшує складність та тривалість роботи. Але багато укосів та кутів для наших майстрів не становлять жодної проблеми.
☝️ Зверніть увагу: для підтримання необхідного температурного режиму в приміщенні встановлена буржуйка 🔥 На мерзлі стіни не можна вкладати штукатурку, бо вона відпаде. Тому тут все продумано, обігрівач забезпечить умови, щоб штукатурка лягла добре та гарно трималася.
❓ Чи хотіли б ви побачити результат нашої роботи в наступних відео? Поділіться своїми думками в коментарях, будь ласка. Можливо, маєте якісь запитання чи побажання щодо побаченого. Зобов’язуємося швидко надати відповідь!
☝️ Бригади Стяжко — це якісні будівельні послуги. Укладаємо всі види стяжки, промислові підлоги, виконуємо штукатурні роботи у Вінниці та області.