fbpx
Головна » Блог » Стяжка на теплу підлогу

Стяжка на теплу підлогу

Стяжка на теплу підлогу в будинку

Коли справа доходить до ремонту, підігрів підлоги часто стає пріоритетом завдяки неперевершеному комфорту та економічності, а також зважаючи на можливість самостійно управляти температурою в помешканні.

Однак на економічність теплої підлоги впливає якість укладання стяжки. Ретельно виготовлена стяжка не тільки забезпечує рівномірний розподіл тепла, але й відіграє вирішальну роль у максимізації енергоефективності.

Є кілька важливих пунктів, які треба знати до того, як замовити стяжку на теплу підлогу.

Вибір правильної стяжки

Серед різноманітних доступних методів напівсуха стяжка виділяється як сучасна та доступна технологія. Вона забезпечує ідеальний баланс витрат матеріалу та швидкого висихання. При цьому зберігається необхідна міцність та утворюється ідеальна основа для оздоблення, а також відсутні ризики підтоплення приміщень, що лежать нижче.

Розуміння товщини стяжки

Товщина стяжки є критичним фактором, що впливає на її міцність, довговічність і теплотехнічні характеристики. Зазвичай становить від 5 до 8 сантиметрів, товщина може змінюватися в залежності від стану міжповерхового перекриття.

Трапляються випадки, що шар стяжки доходить до 9-10 см, і це потребує ще більш ретельного підходу до трамбування та процесу дозрівання. Крім того, для ефективної теплопередачі важливо підтримувати 2-3-сантиметровий шар над трубами опалення.

Основні етапи вкладання стяжки на теплу підлогу

Бездоганна система теплої підлоги передбачає прискіпливу увагу до кожної деталі під час монтажу та укладання стяжки.

 1. Теплу підлогу слід монтувати на попередньо вкладеному гідроізоляційному шарі, а також застосовувати термоізоляцію. Армування основи роблять в залежності від технічних умов.
 2. Щоб оптимізувати роботу системи та забезпечити збереження тепла, необхідна достатня теплоізоляція. Використовуючи матеріали з низькою теплопровідністю під стяжкою, зайві втрати тепла можна мінімізувати, забезпечуючи максимальну ефективність.
 3. Технологічно правильно приготована суміш для стяжки може містити пластифікатори для збільшення пластичності розчину, а також фіброве волокно, яке надає додаткової міцності.
 4. Розчин, що подається нагнітачем у приміщення, має бути ретельно розрівняний та щільно утрамбований. Від цього залежить рівномірність висихання і, зрештою, результуюча міцність і теплопровідність.
 5. Шліфування стяжки створює ідеально гладку поверхню, на яку можна згодом укладати плитку чи ламінат без жодних додаткових зусиль.

У деяких випадках, зокрема, для великих приміщень, біля колон чи виступаючих кутових конструкцій, необхідно виконати нарізку деформаційних швів. Ці елементи запобігають утворенню тріщин стяжки внаслідок перепаду температури чи усадки будівлі.

Також треба слідкувати за додержанням правильного режиму дозрівання стяжки. По ній можна ходити вже через добу після нанесення, однак для повного затвердіння знадобиться більше часу. Можливо, треба буде додатково зволожувати поверхню, щоб кристалізація стяжки відбувалася рівномірно.

Чому варто вибрати Бригади Стяжко

 • Перш за все, це величезний досвід і бездоганна репутація. Маючи близько 15 років роботи в галузі, Бригади Стяжко здобули широке визнання своїм зразковим обслуговуванням. Задоволені клієнти — це наш головний аргумент!
 • Оснащена професійним обладнанням відомих брендів, таких як «Bartell», «STOW» та «Putzmeister», компанія забезпечує ефективне та точне виконання проєктів, незалежно від їх масштабу.
 • Бригади Стяжко гарантують довговічність і надійність своїх стяжок, тому що використовують матеріали найвищого ґатунку, зокрема, цемент М500 та професійні будівельні добавки.
 • Компанія пропонує комплексний набір послуг, починаючи від замірів приміщення, закінчуючи прибиранням після завершення роботи. Замовнику залишається тільки відкрити двері на початку, і прийняти роботу наприкінці.

Гарантія якості та дружні стосунки

Компанія Бригади Стяжко офіційно гарантує 10 років безпроблемного використання на всі свої роботи, базуючи свою впевненість у довговічності на власному досвіді.

Окрім досвіду у влаштуванні стяжки, Бригади Стяжко мають різноманітне портфоліо послуг, у тому числі машинну штукатурку та виконання складних промислових бетонних підлог.

Компанія Бригади Стяжко та всі її працівники прагнуть перевершувати очікування своїх клієнтів, налагоджуючи тривалі відносини, побудовані на довірі, надійності та відповідальності за зроблену роботу.

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact Us

Введіть текст заголовка

Безкоштовна
консультація та замір

  Бесплатная
  консультация и замер

   Безкоштовна
   консультація та замір