МОНТАЖ ТЕПЛОЇ
ПІДЛОГИ
м. Хмельницький

Монтаж теплої
підлоги
м. Хмельницький

Одним з головних напрямків нашої діяльності є проектування та монтаж теплої підлоги (підлоги з підігрівом).
Ми маємо великий досвід, наші вискококваліфіковані майстри виконають будь який проект в найкоротші терміни.
Ми даємо гарантію на якість виконаних робіт до 8 років!

У Вашому будинку ми проведемо так дії:

 • Виконаємо підготовку поверхні, настилання теплоізоляції.
 • На стінах закріпимо демпферну стрічку на товщину утеплювача і стяжки.
 • Покриємо підлогу спеціальної гідроізоляційною плівкою.
 • Зробимо нішу для колектора — загального вузла для всіх труб теплоносія; безпосередньо укладаємо ці труби.
 • Заведемо лінію подачі та віддачі, встановимо відвідники повітря, крани.
 • Перевіримо працездатність системи.
Стяжко підлога тепла опалення

Монтаж теплої підлоги у Хмельницькому

Безкоштовна консультація

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться
з Вами протягом 15 хвилин

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

  Замовити дзвінок

  Наші роботи

  Замовляй
  БЕЗКОШТОВНУ
  Консультацію

  Ту даун
  Стрілка

  Тепла підлога: ефективне та економне опалення

  Чому зростає популярність теплої підлоги? Бо це одна з найкомфортніших та естетично досконалих систем обігріву житла. Немає труб і масивних батарей, все обладнання міститься під стяжкою та у спеціально зробленій ніші. Прогрівається вся товщина стяжки і настилу, завдяки чому досягається економія, та постійно підтримується комфортна для життя температура.

  Щоб правильно розрахувати параметри укладання теплої підлоги, необхідна допомога фахівців Бригади Стяжко. Ми враховуємо об’єм приміщення, площу підлоги, тип обігріву, бажану температуру. Відповідно до цих даних розробляємо схему укладки та режими теплоносія.

  Тепла підлога — безпечне опалення, тому її можна робити у спальні і в дитячій кімнаті, вже не кажучи про ванну, коридор і кухню.

  Завдяки автоматичному регулюванню та мінімальним тепловтратам, витрати на обігрів значно менші, ніж при використанні традиційного водяного опалення з батареями.

  Велике значення для ефективності роботи теплої підлоги має стяжка. Саме вона бере на себе основне навантаження від меблів та домашнього начиння. Крім того, стяжка працює як акумулятор тепла, тому вона повинна витримувати теплове розширення, не руйнуючись. Ми професійно розраховуємо і вкладаємо стяжку на теплу підлогу вже понад 14 років, і можемо гарантувати високу якість та тривалу експлуатацію без жодних проблем.

  Початкові витрати на укладання теплої підлоги залежать від площі приміщення та характеристик використовуваного обладнання. Тепла підлога має короткий термін окупності, тому що має високий ККД. Тепло не втрачається на передачу трубами на великих відстанях, на обігрів стін та місць загального користування. Ваші витрати працюють тільки на вас, і ви завжди можете їх регулювати, збільшуючи або зменшуючи температуру.

  Поширені запитання

  Час на установку цих систем обігріву залежить від того, яку саме тепла підлога ви вибрали. Так, установка водяної підлоги може тривати 3-4 робочих дня, а інфрачервона підлога буде готова до використання вже через кілька годин.

  Час на установку цих систем обігріву залежить від того, яку саме тепла підлога ви вибрали. Так, установка водяної підлоги може тривати 3-4 робочих дня, а інфрачервона підлога буде готова до використання вже через кілька годин.

  Це різновид електричної теплої підлоги, що представляє собою тонку плівку, в яку включені елементи з ІК-випромінюванням. Її укладають на теплоізоляційний матеріал, а зверху настилають підлогу. Монтаж такої підлоги можна зробити на будь-якому етапі ремонту. А витрата електроенергії у неї менше, ніж у кабельних варіантів.

  Електрична тепла підлога ціна Хмельницький і в інших містах на електроенергію зростає, і споживачі бояться, що виявляться не в змозі оплачувати рахунки, зробивши в будинку теплу підлога. Але для роботи нагрівальних матів потрібно набагато менше енергії, ніж для електричного котла або бойлера. Кабель в підлозі працює не постійно, а лише при зниженні температури. А так як плитка і стяжка добре акумулює тепло, то вона найчастіше виявляється відключеною.

  Водяна тепла підлога ціна м2 Хмельницький і в інших містах враховує вартість труб, колектора, теплоізоляції і інших комплектуючих. Розрахувати її ви зможете, звернувшись до нашого консультанта.

  Дізнатись ціну на монтаж теплої підлоги у Хмельницькому

  Залиште заявку, ми зателефонуємо протягом 15 хвилин.

   Наші послуги

   Бригади Стяжко надає послуги з монтажу теплоїі підлоги у Хмельницькому та районних центрах Хмельницької області: м. Дунаївці, Старокостянтинів, Славута, Кам’янець-Подільський, Волочиськ, Красилів, Шепетівка, Полонне, Городок, Изяслав, Деражня, смт. Чемерівці, Ярмолинці, Нова Ушиця, Летичів, Віньківці, Теофиполь, Белогорье, Стара Синява.