Політика конфіденційності

Компанія “Бригади Стяжко”, розуміючи цінність особистої інформації, докладає всіх зусиль задля збереження, захисту та нерозповсюдження персональних даних своїх замовників.

Ця Політика розповсюджується на всіх Користувачів та Відвідувачів сайту Бригади Стяжко

Відвідувачі сайту мають право переглядати зміст усіх сторінок Бригади Стяжко, не надаючи про себе жодних відомостей.

Натомість замовники товарів та послуг, що надають “Бригади Стяжко”, залишають на сайті контактну інформацію, яка необхідна виключно для здійснення зв’язку з метою виконання взятих на себе зобов’язань щодо продажу товарів чи надання послуг.

У жодному разі Ваші персональні дані не будуть передані стороннім особам.


 1. Загальні положення

1.1. Цим документом визначається порядок і мета отримання, обробки та використання особистих (контактних) даних Користувача веб-ресурсу Бригади Стяжко.

1.2. Відвідувач ресурсу, продовжуючи переглядати внутрішні сторінки, або здійснюючи замовлення на сайті, вважається таким, що ознайомлений з цією Політикою конфіденційності, правилами та порядком збору та обробки персональних даних.

Використання інтернет-ресурсу Бригади Стяжко означає, що Користувач погоджується з наведеною тут Політикою конфіденційності.

1.3. Якщо Користувач повністю чи частково не згідний із наведеною у цьому розділі Політикою, він має припинити використання інтернет-сторінки Бригади Стяжко.

1.4. Політика конфіденційності розроблена адміністрацією ресурсу задля встановлення загальних правил надходження, фіксації, зберігання, обробки, використання та розкриття персональних даних Користувача.

1.5. Користувач надає свої особисті дані при реєстрації на ресурсі Бригади Стяжко; під час заповнення форми зворотного дзвінка чи запиту ціни. Обов’язкові для заповнення розділи позначені спеціальною позначкою. Інші особисті відомості Користувач може надавати на свій розсуд та виключно за власним бажанням.

1.6. Адміністрація інтернет-ресурсу дбає про конфіденційність та збереження належним чином персональних даних Користувача, та недопущення їх розповсюдження без згоди Користувача чи наявності іншої законної підстави.

1.7. Ця Політика діє та застосовується тільки до веб-сайту Бригади Стяжко. Портал Бригади Стяжко не контролює та не несе відповідальність за сторонні сайти третіх осіб, на які Користувач переходить за лінками, розміщеними чи доступними на сторінці Бригади Стяжко.

1.6. Адміністратор сторінки Бригади Стяжко не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач.

1.7. Користувач повідомлений, що несе особисту відповідальність за збереження у таємниці логіну та паролю, створених при реєстрації на сторінці Бригади Стяжко.

Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення ним самим до безпечного зберігання свого логіну та пароля, сторонні особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональних та інших даних Користувача. Портал Бригади Стяжко не несе відповідальності за ймовірні збитки, завдані таким доступом. Адміністрація веб-ресурсу Бригади Стяжко рекомендує Користувачам застосовувати паролі високого ступеня складності, які містять випадкове поєднання цифр і букв.


Користувач має право скільки завгодно разів змінювати пароль доступу до своїх даних. Це можна зробити в “Особистому кабінеті”, в розділі “Мій профіль”.


2. Персональні дані

2.1. Веб-сайт Бригади Стяжко збирає виключно такі персональні дані:

 • ім’я,
 • прізвище,
 • контактний телефон,
 • електронна пошта (за наявності),


Адміністрація ресурсу може уточнювати чи отримувати цю інформацію від замовника телефоном.

2.2. Адміністрація інтернет-сторінки Бригади Стяжко не запитує, не вимагає та не потребує паспортних даних, індивідуального податкового номера, даних платіжних карток тощо.

Представники юридичних осіб – замовників компанії Бригади Стяжко, які реєструються на сайті, надають особисту інформацію на загальних підставах.

2.3. Будь-яка інша інформація надається виключно за бажанням Користувача/замовника. Замовник може повідомляти певні технічні відомості, що стосуються його замовлення. Такі відомості не є персональною інформацією, проте компанія не зберігає та не поширює ці відомості, так само, як і не несе відповідальності за них.

2.4. Ресурс Бригади Стяжко не збирає, не відслідковує та не зберігає унікальні мережеві ідентифікатори (IP-адресу) відвідувачів/користувачів.

3. Мета збору та обробки персональних даних користувачів

3.1. Адміністрація ресурсу Бригади Стяжко збирає та зберігає виключно ті дані, які необхідні для надання послуг з продажу та доставки придбаних на сайті товарів.

3.2. Компанія Бригади Стяжко збирає контактні дані для оперативного зв’язку з Користувачем, у тому числі:

 • для надсилання повідомлень засобами електронного, телефонного та поштового зв’язку,
 • інформування про наявність/відсутність товару,
 • уточнення, підтвердження чи скасування замовлення,
 • доставляння куплених товарів,
 • для уможливлення контакту кур’єра чи перевізника із замовником,
 • для обробки запитів і заявок іншого характеру від Користувачів.


3.3. Обробка персональних даних може здійснюватись у будь-який законний спосіб, без обмеження терміну.


4. Умови надання доступу до бази даних


4.1. Керівництво та персонал ресурсу Бригади Стяжко не передає персональних даних Користувача третім особам, окрім випадків, визначених законодавством України.


4.2. Розкриття персональних даних Користувача відбувається під час замовлення Користувачем товарів/послуг на інтернет-ресурсі Бригади Стяжко.


4.3. Зокрема, Користувач дає згоду персоналу ресурсу Бригади Стяжко передавати контактні дані кур’єрам, поштовим операторам, перевізникам, операторам зв’язку, виключно задля виконання замовлення, оформленого у магазині Бригади Стяжко, у тому числі для доставляння товару замовнику.


4.4. У випадку втрати чи розголошення персональних даних адміністрація ресурсу Бригади Стяжко зобов’язується інформувати Користувача про такі події.


4.5. Веб-сторінка Бригади Стяжко використовує необхідні технічні засоби та вживає всі можливі організаційні заходи з метою збереження особистої інформації Користувачів від неправомірного чи випадкового доступу; знищення, спотворення, блокування, копіювання, поширення, а також задля захисту від неправомірних дій третіх осіб.


5. Зміна Користувачем персональної інформації


5.1. Користувач має право у будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану ним персональну інформацію повністю або її частину. Для цього слід скористатись “Особистим кабінетом”, та у розділі “Мій профіль” внести відповідні зміни.


6. Зміна Політики конфіденційності


6.1. Адміністрація інтернет-ресурсу Бригади Стяжко має право змінити викладені тут умови Політики конфіденційності. У такому разі актуальна версія документу буде викладена на сторінці “Політика конфіденційності”.

Рекомендуємо періодично, а також перед оформленням покупки, переглядати цю сторінку.


7. Зворотний зв’язок. Питання та пропозиції


7.1. Запитання, пропозиції, зауваження стосовно цієї Політики конфіденційності надсилайте електронною поштою на адресу styazhko.com.ua@gmail.com