fbpx
Головна » Будівельні послуги у Вінниці » Монтаж теплої підлоги у Вінниці

Додатковий номер

МОНТАЖ ТЕПЛОЇ
ПІДЛОГИ
м. Вінниця

Монтаж
теплої підлоги
м. Вінниця

Одним з головних напрямків нашої діяльності є проектування та монтаж теплої підлоги (підлоги з підігрівом).
Ми маємо великий досвід, наші вискококваліфіковані майстри виконають будь який проект в найкоротші терміни.
Ми даємо гарантію на якість виконаних робіт до 8 років!

У Вашому будинку ми проведемо так дії:

 • Виконаємо підготовку поверхні, настилання теплоізоляції.
 • На стінах закріпимо демпферну стрічку на товщину утеплювача і стяжки.
 • Покриємо підлогу спеціальної гідроізоляційною плівкою.
 • Зробимо нішу для колектора — загального вузла для всіх труб теплоносія; безпосередньо укладаємо ці труби.
 • Заведемо лінію подачі та віддачі, встановимо відвідники повітря, крани.
 • Перевіримо працездатність системи.
Стяжко підлога тепла опалення

Монтаж теплої підлоги у Вінниці

Безкоштовна консультація

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться
з Вами протягом 15 хвилин

Вкажіть Ваш мобільний, Ірина зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

  Замовити дзвінок

  Наші роботи

  Замовляй
  БЕЗКОШТОВНУ
  Консультацію

  Ту даун
  Стрілка

  Найкомфортніше опалення: тепла підлога

  Довговічна та економна, майже невидима, регульована власником — це все про теплу підлогу. Вона безпечна та надійна, тому має широке застосування. Теплу підлогу у Вінниці замовляють для приватних будинків, квартир, і навіть для окремих кімнат.

  Справді, подумайте:

  • монтаж теплої підлоги відбувається один раз, і вона працює десятиліттями;
  • температурний режим можна регулювати згідно з власними потребами;
  • нагрівальні елементи ховаються у стяжці, у приміщенні немає на видноті труб і батарей.

  Підтримувати комфортну температуру ви можете самостійно, не покладаючись на централізоване теплопостачання. Мало того, ви маєте можливість економити, виключаючи теплу підлогу, коли на вулиці потепліло, або коли ви у від’їзді.

  Щоб тепла підлога працювала довго та надійно, її укладанням повинні займатись досвідчені фахівці. Монтаж опалення у Вінниці під ключ виконує вінницька філія Бригади Стяжко.

  Наші спеціалісти здійснюють всі необхідні розрахунки, враховуючи особливості приміщень, розплановують схему укладання та підключення.

  Беремо до уваги не лише площу та об’єм, але й бажаний тип обігріву. Працюємо з електричними, водяними, плівковими, кабельними системами.


  Регулювання теплоносія може відбуватись в автоматичному та ручному режимах, що сприяє економії на опаленні приміщень. Найприємніше, що у цьому питанні ви маєте повну незалежність від стороннього постачальника тепла.


  Теплу підлогу монтують у товщі стяжки, яка виконує функцію акумулятора тепла та розподілювача механічних навантажень. Стяжка для теплої підлоги повинна відповідати декільком вимогам, зокрема:

  • не розшаровуватись і не тріскати від нагрівання;
  • витримувати побутові навантаження згідно з будівельними нормами;
  • забезпечувати захист системи обігріву від руйнування.

  Маючи більш ніж 14 років професійного будівельного досвіду, Бригади Стяжко виконують монтаж сантехніки у Вінниці включно з теплими підлогами та укладанням стяжки. Надаємо офіційну гарантію на виконані роботи.

  Вартість робіт залежить від обсягу приміщення та вибраного типу опалення. Розрахунок витрат відбувається після виконання замірів та обговорення деталей.

  Ви завжди залишитесь у виграші, тому що тепла підлога окуповується за 1-2 роки експлуатації.

  Поширені запитання

  Час на установку цих систем обігріву залежить від того, яку саме тепла підлога ви вибрали. Так, установка водяної підлоги може тривати 3-4 робочих дня, а інфрачервона підлога буде готова до використання вже через кілька годин.

  Час на установку цих систем обігріву залежить від того, яку саме тепла підлога ви вибрали. Так, установка водяної підлоги може тривати 3-4 робочих дня, а інфрачервона підлога буде готова до використання вже через кілька годин.

  Це різновид електричної теплої підлоги, що представляє собою тонку плівку, в яку включені елементи з ІК-випромінюванням. Її укладають на теплоізоляційний матеріал, а зверху настилають підлогу. Монтаж такої підлоги можна зробити на будь-якому етапі ремонту. А витрата електроенергії у неї менше, ніж у кабельних варіантів.

  Електрична тепла підлога ціна Хмельницький і в інших містах на електроенергію зростає, і споживачі бояться, що виявляться не в змозі оплачувати рахунки, зробивши в будинку теплу підлога. Але для роботи нагрівальних матів потрібно набагато менше енергії, ніж для електричного котла або бойлера. Кабель в підлозі працює не постійно, а лише при зниженні температури. А так як плитка і стяжка добре акумулює тепло, то вона найчастіше виявляється відключеною.

  Водяна тепла підлога ціна м2 Хмельницький і в інших містах враховує вартість труб, колектора, теплоізоляції і інших комплектуючих. Розрахувати її ви зможете, звернувшись до нашого консультанта.

  Дізнатись ціну на теплі підлоги у Вінниці

  Залиште заявку, ми зателефонуємо протягом 15 хвилин.

   Наші послуги

   Бригади Стяжко надає послуги з монтажу теплоїі підлоги у Вінниці та районних центрах Вінницької області: Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Хмільник, Іллінці, Калинівка, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів Подільський, Немирів, Погребище, Шаргород, Тульчин, Ямпіль, Жмеринка.

   Add Your Heading Text Here

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

   Contact Us

   Введіть текст заголовка

   Безкоштовна
   консультація та замір

    Бесплатная
    консультация и замер

     Безкоштовна
     консультація та замір